Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płatności i Należności

OKAM CAPITAL Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

OKAM CAPITAL Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 181 A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja obiegu dokumentów księgowych, tj. faktur, rachunków i innych;

  • Wprowadzanie płatności do systemu bankowego bądź przygotowanie ich w innej formie;

  • Kontrolowanie i ustalanie sald wierzytelności i zobowiązań oraz terminowych ich realizacji;

  • Wspomaganie działu finansowego w bieżących obowiązkach;

  • Przygotowywanie dokumentacji finansowej;

  • Bieżące kontakty z bankami – np. otwieranie rachunków, lokat, wprowadzanie zmian;

  • Pomoc w przygotowywaniu raportów.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej dobra znajomość MS Excel;

  • Wiedza akademicka z zakresu płatności i należności;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Kompetencje kluczowe: asertywność, skuteczność, organizacja pracy, otwartość na rozwój, myślenie analityczne;

  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet socjalny (m. in. karta Multisport);

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego

OKAM CAPITAL to wiodąca firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem. Nasze inwestycje to nie tylko nowoczesne budynki mieszkaniowe, ale również wyjątkowe miejsca działań artystycznych i kulturalnych. Działamy na terenie całego kraju.

Zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów

w Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy