Oferta pracy

Specjalista ds. płatności i rozliczeń

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dyspozycji do płatności wychodzących ze spółki;

  • Bieżąca analiza rozrachunków z dostawcami;

  • Komunikacja z dostawcami w zakresie uzgadniania i potwierdzania stanu rozrachunków;

  • Analizowanie i uzgadnianie kont księgowych w obrębie wyznaczonego obszaru;

  • Przygotowywanie harmonogramów płatności i ich realizacja;

  • Kontrola przepływów pieniężnych;

  • Przygotowywanie zestawień sald kont bankowych;

  • Bieżąca współpraca z bankami i instytucjami finansowymi;

  • Współpraca z innymi działami spółki w celu pozyskania danych dla prawidłowych rozliczeń z kontrahentami;

  • Czynności związane z okresowym i rocznym zamknięciem ksiąg.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewne;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 2 lata.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność;

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • interesującą pracę pełną wyzwań;

  • narzędzia niezbędne do pracy;

  • rabaty pracownicze na zakupy w drogeriach natura;

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy

Nasz Dział Analiz zajmuje się przetwarzaniem i analizowaniem danych dla wszystkich działów w firmie, rozwojem data lake służącemu do optymalizacji modeli predykcyjnych, a także wsparciem transformacji cyfrowej i rozwoju biznesu w Polsce i Europie. Dołączając do naszego zespołu będziesz miał możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technik analitycznych i statystycznych w oparciu o technologie Microsoft SQL, R, AWS oraz raportowania Excel zintegrowanego w chmurze.