Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. płatności i rozliczeń z językiem angielskim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Sarens światowy lider w dziedzinie usług dźwigowych oraz transportu ponadgabarytowego poszukuje do Centrum Usług Wspólnych kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w dziale księgowym na stanowisko:

    Opis stanowiska pracy:

    • księgowanie wyciągów bankowych,
    • uzgadnianie płatności z dostawcami,
    • przygotowywanie przelewów.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, księgowość),
    • doświadczenie minimum 1 rok z obszaru księgowości w tym doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu przelewów w systemie bankowym,
    • dobra znajomością języka angielskiego (min B2).

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość jednego z języków: niemieckiego, francuskiego, czeskiego, norweskiego, holenderskiego, litewskiego lub rosyjskiego,
    • doświadczenie w pracy z programami: SAP, Navision, Axapta, Opera.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie,
    • szkolenia językowe,
    • pakiet medyczny,
    • system kafeteryjny My Benefit.

    Prosimy o umieszczenie w CV informacji o oczekiwanym przez Państwa wynagrodzeniu i przekazanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."