Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. płatności i windykacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Abplanalp Sp. z o.o. lider rynku obrabiarek i technologii CNC poszukuje osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Obsługa transakcji bankowych – terminowe wykonywanie płatności krajowych i zagranicznych,
    • Obsługa kasy krajowej i walutowej,
    • Wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi,
    • Kontrola zaległości w systemie finansowo-księgowym,
    • Prowadzenie działań windykacyjnych i kontrolnych zgodnie z ustalonymi procedurami,
    • Monitoring zobowiązań przeterminowanych,
    • Negocjowanie terminów spłat zaległości,
    • Przygotowywanie wezwań i not odsetkowych,
    • Sporządzanie analiz i raportów windykacyjnych,
    • Współpraca z firmami windykacyjnymi.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii),
    • Doświadczenie w wykonywaniu płatności krajowych i zagranicznych,
    • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie wystawiania faktur,
    • Znajomość obsługi programu Symfonia Handel (mile widziane),
    • Znajomość obsługi programu MS Excel ,
    • Znajomość języka angielskiego (mile widziane),
    • Dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne,
    • Umiejętność prowadzenia rozmów z trudnymi klientami,
    • Gotowość podjęcia pracy od zaraz,
    • Dokładność i sumienność,
    • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • Terminowość i dokładność w działaniu,
    • Dobra organizacja czasu pracy,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i rozwój zawodowego,
    • Prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym),
    • Świadczenia z ZFŚS,
    • Przyjazną atmosferę pracy,
    • Owoce i warzywa w biurze,
    • Spotkania integracyjne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ wraz z podaniem oczekiwań finansowych w treści maila.
    Prosimy o załączenie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."