Specjalista ds. płatności

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 20.02.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy:

    Miejsce pracy:Kraków

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie listy bieżących płatności
    • wprowadzanie i procesowanie przelewów bankowych
    • ewidencjonowanie aktywności kont bankowych w tym wyciągów bankowych
    • wyjaśnianie problematycznych wpłat i wypłat
    • terminowa realizacja transakcji bankowych
    • raportowanie płatności do zarządu spółki
    • ewidencjonowanie dokumentów księgowych

    Wymagania:

    • wykształcenie ekonomiczne, finanse lub bankowość
    • mile widziane doświadczenie na związanym z administrowaniem kontami bankowymi i wprowadzaniem przelewów
    • zdolności analitycznego myślenia
    • dokładność, sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
    • umiejętność pracy pod presją
    • biegła znajomość programu Excel

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
    • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
    Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu!