Oferta pracy

Specjalista ds. Płatności Mobilnych

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzyć i rozwijać nowoczesne produkty i usługi dla klientów indywidualnych w obszarze płatności mobilnych (m.in. e-wallety, BLIK, zakupy m-commerce, płatności e-commerce)

  • współtworzyć polski rynek nowoczesnych i innowacyjnych usług płatniczych

  • projektować i wdrażać nowe usługi płatnicze w kanałach mobilnym i internetowym

  • upraszczać i zwiększać konkurencyjność procesów i usług w zakresie płatności mobilnych w metodologii design thinking

  • współpracować z Grupą Santander oraz partnerami zewnętrznymi przy tworzeniu koncepcji i wdrożeniach

  • pracować w dynamicznym zespole pasjonatów kreatywnych rozwiązań zgodnych z najnowszymi trendami rynkowymi

  • pracować w metodologii Agile

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w instytucji finansowej w obszarze płatności mobilnych

  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu wdrażania produktów i usług bankowych/finansowych, w szczególności z wdrożeń prowadzonych z wieloma partnerami zewnętrznymi

  • chcesz uczestniczyć w procesie kreowania produktów i usług od początku do końca - od tworzenia założeń przez przygotowanie wymagań, wdrożenie, aż po raportowanie wyników

  • nie są Ci obce wiedza i umiejętności z obszaru ścieżek klienta, metod design thinking oraz zasad Customer Experience,

  • Agile znasz z praktyki, np. z pracy projektowej

  • znasz takie narzędzia jak MS Office (w szczególności Excel, Powerpoint) i JIRA

  • cechuje Cię umiejętność pracy zespołowej i nie boisz się wyzwań

  • masz wykształcenie wyższe

  • bardzo dobrze znasz język angielski i możesz prowadzić w nim rozmowy z partnerami biznesowymi

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników