Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płatności

H88 S.A.O firmie

  • Krakowska 66
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

H88 S.A.

Krakowska 66

Rzeszów

Jesteśmy bitami. Jesteśmy serwerem, PHP’em, SQL’em. Jesteśmy kodem Twojej strony, ustawieniami Twojej kampanii i plikami konfiguracyjnymi LiteSpeeda.

Jesteśmy cyber.

Stanowimy część społeczności. Przedsiębiorców. Ekomersiaków. Deweloperów. Kochamy pomagać właścicielom stron. Jesteśmy wsparciem każdej strony. Z każdej strony.

Jesteśmy Folks.

Obsługujemy łącznie 230 tysięcy klientów. Dostarczamy domeny, certyfikaty SSL, hosting. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Płatności

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa klienta poprzez realizowanie zgłoszeń mailowych, czat online oraz telefon
  • współpraca z działem technicznym
  • realizacja celów kwartalnych

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość podstaw księgowości
  • znajomość zagadnień z zakresu hostingu i domen

Wymagania

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy w obsłudze klienta (najlepiej sprzedaż internetowa)
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietów MS Office
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność
  • punktualność oraz dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę zdalną w czasie pandemii (po okresie szkolenia)
  • poszerzanie wiedzy i możliwość dalszego rozwoju
  • szkolenie umożliwiające zdobycie kompetencji oraz pracę w systemie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • kurs języka angielskiego
  • pyszną kawę :)

Ogłoszenie archiwalne