Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płatności (Treasury)

SARIA Polska sp. z o.o.

Jutrzenki 137

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie przelewów bankowych dla spółek Grupy Kapitałowej,

  • kontakt z bankami w zakresie bieżącej współpracy,

  • obsługa i administrowanie systemem home banking,

  • kontakt z Działem Treasury Grupy za granicą w ramach bieżącej współpracy,

  • kontakt z dostawcami dot. płatności,

  • uzgadnianie rozrachunków,

  • wsparcie w procesach związanych z zamknięciem miesiąca,

  • współpraca z innymi działami spółki.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w zakresie rozrachunków i płatności,

  • język angielski na poziomie średniozaawansowanym (warunek konieczny),

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość pakietu MS Office (Word i Excel),

  • umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie,

  • umiejętność otwartej i efektywnej komunikacji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji swoich pomysłów,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i realizacji ambitnych projektów,

  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • opiekę medyczną dla Ciebie i twojej rodziny oraz ubezpieczenie na życie,

  • bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa SARIA zatrudniająca blisko 8.000 pracowników w ponad 180 oddziałach w 19 krajach jest jednym z wiodących specjalistów na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie przetwarzania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego oraz żywności, która z różnych względów nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

Przewiń do profilu firmy