Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. płatności w dziale zobowiązań z językiem włoskim

GUESS SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Roździeńskiego 1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • nadzór oraz kontrola procesu płatności dla krajów europejskich,

  • realizacja oraz kontrola zapytań od kontrahentów w zakresie procesu płatności,

  • weryfikacja i nadzór nad poprawnością master daty,

  • uzgodnienie sald z kontrahentami,

  • rejestracja, weryfikacja i księgowanie dokumentów w wewnętrznych systemach księgowych,

  • przygotowywanie miesięcznych/ kwartalnych/ rocznych raportów i zestawień,

  • współpraca z działami wewnętrznymi i kontrahentami zewnętrznymi w celu efektywnej realizacji zadań,

  • nadzór nad powierzonymi zadaniami oraz ich terminową realizacją.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego (min. B2),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finansowe),

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w obszarze księgowości/ finansów,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • pozytywne nastawienie i zaangażowanie.

To oferujemy

  • praca w kreatywnym i przyjaznym międzynarodowym zespole,

  • możliwości rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie finansów,

  • praca w branży modowej marki premium,

  • praca w centrum Katowic, w prestiżowej lokalizacji,

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

  • wyjątkowa okazja wzięcia udziału w migracji procesów, budowania kultury organizacyjnej i budowania nowego Shared Service Center.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Since 1981 GUESS has become one of today’s most recognized and influential apparel brands in the world. The continued dedication, creativity and passion of our employees are the driving force of GUESS. Currently, due to intensive growth and further expansion, we are seeking for our newly opened SSC in Katowice, most talented and passionate individuals to join our team.

Przewiń do profilu firmy