Specjalista ds. Płatności

  • Warszawa, mazowieckie
  • Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 02.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 01.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafika górna
    Specjalista ds. Płatności (praca zmianowa)
    ikony

    Główne zadania:

    • Realizacja oraz księgowanie środków klienckich,
    • Zarządzanie dokumentacją związaną z rozliczaniem pożyczek,
    • Weryfikacja poprawności przelewów i księgowań,
    • Analiza i raportowanie w zakresie płatności,
    • Praca nad wdrażaniem nowych mechanizmów rozliczeń i ulepszanie systemu operacyjnego pracodawcy.
    pasek

    Nasze oczekiwania:

    • Dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo, poziomo),
    • Analityczny umysł i umiejętność rozwiązywania problemów,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • Samodzielności i odpowiedzialności w działaniu,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.
    pasek
    KLAUZULA INFORMACYJNA DO PROCESU REKRUTACJI

    W odniesieniu do danych osobowych gromadzonych na potrzeby bieżącej jak i przyszłych rekrutacji współadministratorami danych osobowych są: Creamfinance Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Aleje Jerozolimskie 134, Warszawa, KIM Finance Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Hożej 86/410, 00-682 Warszawa, MDP Finance Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 87, 00-844 Warszawa. Wyżej wskazane spółki powołały inspektora ochrony danych, e-mail: [email protected] Dane osobowe gromadzone poprzez przesłane aplikacje o pracę (CV, list motywacyjny) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO).

    Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
    - uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
    - uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

    Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom współadministratorów, jak też podmiotom udzielającym im wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
    Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
    Grafika dolna