Oferta pracy

Specjalista ds. płatności z j. niemieckim

Arvato PolskaO firmie

Arvato Polska

Uniwersytecka 13

Katowice

Poszukujemy osób zainteresowanych
pracą w zespole księgowym.
Specjalista
ds. płatności
z j. niemieckim (B2)

Zadania:

  • Analiza i weryfikacja danych niezbędnych dla prawidłowego
    przebiegu procesu płatności
  • Przygotowanie informacji o stanie konta dla klientów
  • Kontakt z klientem w j. niemieckim z zakresie zaległych płatności
  • Wyjaśnianie niezgodności księgowych
  • Przygotowywanie danych w celach raportowych
  • Współpraca z zespołami ds. płatności w Polsce oraz w Niemczech

Co zyskujesz?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowanie tematyką księgową, bądź wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze płatności będzie dodatkowym atutem

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze: http://bit.ly/arvato360

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy