Oferta pracy

Specjalista ds. płatności z językiem niemieckim

arvato FinanceO firmie

  • Uniwersytecka 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

arvato Finance

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i weryfikacja danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesu płatności

  • Przygotowanie informacji o stanie konta dla klientów

  • Wyjaśnianie niezgodności księgowych

  • Przygotowywanie danych w celach raportowych

  • Współpraca z zespołami ds. płatności w Polsce oraz w Niemczech

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1 - B2)

  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Zainteresowanie tematyką księgową, bądź wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze płatności będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Profesjonalne szkolenia wdrażające

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Spotkanie

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych.

Przewiń do profilu firmy