Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. płatności z językiem niemieckim

arvato FinanceO firmie

arvato Finance

Uniwersytecka 13

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i weryfikacja danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesu płatności
  • Przygotowanie informacji o stanie konta dla klientów
  • Wyjaśnianie niezgodności księgowych
  • Przygotowywanie danych w celach raportowych
  • Współpraca z zespołami ds. płatności w Polsce oraz w Niemczech

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1 - B2)
  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowanie tematyką księgową, bądź wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze płatności będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Spotkanie

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych.

Specjalista ds. płatności z językiem niemieckim, Uniwersytecka 13, Katowice