Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. płatności z językiem niemieckim

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref. SP/KTW/2017

Główne zadania:

  • analiza i weryfikacja danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu płatności (praca na systemie SAP),
  • przygotowanie informacji o stanie konta i alokacji płatności dla klienta,
  • kontrola poprawności alokacji wpłaty,
  • przygotowywanie danych do raportów.

Jeżeli:

  • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości, bądź doświadczenie w pracy w SSC i klientem,
  • znasz język niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i chcesz go wykorzystywać codziennie w pracy,
  • cechuje Cię dokładność, sumienność w realizacji zadań,
  • lubisz pracę w zespole i dynamicznym środowisku,
  • potrafisz posługiwać się pakietem MS Office w praktyce (znajomość systemów księgowych mile widziana),
  • chcesz mieć aktywny udział w tworzeniu kultury organizacyjnej zespołu.
Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • profesjonalne szkolenia wdrażające,
  • niepowtarzalną możliwość uczestnictwa w organizowaniu projektów, procesów będących przedmiotem działalności katowickiego biura,
  • zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • innowacyjne, przyjazne środowisko pracy,
  • nowoczesne biuro w samym centrum Katowic.

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bertelsmann Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oddział arvato Services Polska,  ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się