Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. płatności z językiem niemieckim

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref. SP/KTW/2017

    Główne zadania:

    • analiza i weryfikacja danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu płatności (praca na systemie SAP),
    • przygotowanie informacji o stanie konta i alokacji płatności dla klienta,
    • kontrola poprawności alokacji wpłaty,
    • przygotowywanie danych do raportów.

    Jeżeli:

    • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości, bądź doświadczenie w pracy w SSC i klientem,
    • znasz język niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i chcesz go wykorzystywać codziennie w pracy,
    • cechuje Cię dokładność, sumienność w realizacji zadań,
    • lubisz pracę w zespole i dynamicznym środowisku,
    • potrafisz posługiwać się pakietem MS Office w praktyce (znajomość systemów księgowych mile widziana),
    • chcesz mieć aktywny udział w tworzeniu kultury organizacyjnej zespołu.
    Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

    Oferujemy:

    • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
    • profesjonalne szkolenia wdrażające,
    • niepowtarzalną możliwość uczestnictwa w organizowaniu projektów, procesów będących przedmiotem działalności katowickiego biura,
    • zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, grupowe ubezpieczenie na życie),
    • innowacyjne, przyjazne środowisko pracy,
    • nowoczesne biuro w samym centrum Katowic.

    Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bertelsmann Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oddział arvato Services Polska,  ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.