Oferta pracy

Specjalista ds. płynności finansowej

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.O firmie

  • Sady (pow. poznański)

    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesu wykonywania płatności

  • współpraca z bankami w ramach bieżącej obsługi

  • prognozowanie ekspozycji walutowej

  • współtworzenie budżetu inwestycyjnego i raportowanie wykonania inwestycji

  • koordynacja procesu inwentaryzacji środków trwałych

  • koordynacja procesu ubezpieczania majątku spółki i likwidacji szkód

  • monitoring naliczanych odsetek finansowych i opłat bankowych

  • współtworzenie planów budżetowych dotyczących kapitału pracującego oraz kosztów finansowych, raportowanie wykonania i analiza odchyleń

  • przygotowanie uproszczonej konsolidacji sprawozdań finansowych w okresach kwartalnych

  • kalkulacja wskaźników finansowych wynikających z umów kredytowych

  • tworzenie uproszczonej prognozy wyników finansowych i bilansu w ujęciu rocznym

  • koordynacja procesu udzielania pożyczek wewnątrzgrupowych z kalkulacją kwartalnych odsetek

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale skarbu, księgowości lub kontrolingu finansowym

  • znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej

  • znajomość aktualnych przepisów księgowych i podatkowych

  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji środków trwałych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • mile widziana znajomość SAP

  • umiejętności analityczne

  • wytrwałość w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań

  • komunikatywność i dokładność

To oferujemy

  • duże możliwości rozwoju merytorycznego

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (w przedziale 6:45-9:00),

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym)

  • zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch?

Przewiń do profilu firmy