Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. pneumatyki

Bunge Polska Sp. z o.o

  • Brzeg

    Brzeg, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie bieżących usterek

  • Konserwacja układów pneumatycznych oraz elektropneumatycznych

  • Modernizacja istniejących układów

  • Montaż elementów układów pneumatycznych oraz elektropneumatycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie / wyższe techniczne

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wiedza nt. własności i sposobów przygotowania sprężonego powietrza

  • Wiedza nt. budowy i działania elementów wykonawczych oraz sterujących stosowanych w przemyśle

  • Umiejętność odczytu schematów pneumatycznych układu sterowania

  • Umiejętność montażu układów pneumatycznych oraz elektropneumatycznych

  • Umiejętność konserwacji układów pneumatycznych oraz elektropneumatycznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rzetelnej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych

  • Dodatkową opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Bunge to światowy lider w pozyskiwaniu, przetwarzaniu i dostarczaniu produktów i składników nasion oleistych i zbóż. Założona w 1818 r. rozległa sieć Bunge wspiera rozwijający się świat, tworząc zrównoważone produkty i możliwości dla ponad 70 000 rolników i konsumentów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy