Oferta pracy

Specjalista ds. podatków

Eurovia Polska S.A.O firmie

Eurovia Polska S.A.

Irysowa 1

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań dotyczących rozliczenia podatku VAT i CIT

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i CIT

  • Sporządzanie JPK VAT

  • Weryfikacja poprawności rozliczeń VAT i CIT

  • Weryfikacja operacji gospodarczych w zakresie podatku akcyzowego

  • Identyfikacja potencjalnych ryzyk podatkowych

  • Sporządzanie wniosków o wydanie interpretacji podatkowych.

  • Udzielanie wsparcia merytorycznego z zakresu podatków,

  • Współpraca z organami podatkowymi oraz udzielanie odpowiedzi na ich zapytania

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w naliczaniu podatku i składaniu deklaracji VAT oraz prowadzeniu kalkulacji CIT

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu podatków oraz rachunkowości

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Otwartość na wyzwania i rozwiązywanie problemów

  • Dokładność i sumienność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy