Oferta pracy

Specjalista ds. podatków i księgowości

Transgourmet Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zamenhofa 133, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transgourmet Polska Sp. z o.o.

Zamenhofa 133

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatki lokalne),

  • przygotowywanie danych do dokumentacji cen transferowych,

  • przygotowywanie i aktualizację procedur podatkowych i księgowych oraz monitorowanie zmian w ustawodawstwie,

  • ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych (w ramach zastępstw),

  • księgowanie operacji gospodarczych w ramach obsługiwanych procesów z zakresu podatków oraz związanych z zamknięciem miesiąca/roku,

  • współpraca z Urzędami Skarbowymi oraz zewnętrznymi doradcami podatkowymi i audytorami Spółki oraz obsługa kontroli podatkowych,

  • komunikacja z partnerami w ramach grupy kapitałowej (Szwajcaria, Niemcy).

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie podobnym stanowisku, poparte praktyką w dziale księgowym,

  • wykształcenie wyższe – ukończone studia z zakresu rachunkowości, podatków lub prawa

  • umiejętność obsługi programów księgowych i pakietu MS Office – w szczególności MS Excel,

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),

  • dokładność, terminowość oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • merytoryczne wsparcie członków zespołu i ekspertów,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),

  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy wiodącym specjalistą w dostawach pełnego asortymentu dla gastronomii, hotelarstwa

i punktów zbiorowego żywienia we Francji, Niemczech i Szwajcarii. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym i doświadczeniu ponad 9000 Pracowników, firmie Transgourmet

w Europie zaufało 190 000 klientów.

Przewiń do profilu firmy