Specjalista ds. Podatków

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.05.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 14.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

    Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych magazynów finansowych, m.in. w 2014 i 2015 r. jako pierwszy w historii polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszy europejski bank detaliczny” przyznawany przez „Retail Banker International”.

    Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.
     Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Banku.

    W związku z planami rozwoju, Alior Leasing poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • kalkulacja podatków oraz przygotowanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, PCC);
    • sporządzanie dokumentacji ceny transferowych;
    • ocena rynkowości cen stosowanych w transakcjach pomiędzy podmiotami powiązanymi;
    • merytoryczne wsparcie innych jednostek organizacyjnych w zakresie;
    • współpraca z firmami doradztwa podatkowego.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie finansów lub prawa;
    • mile widziane uprawnienia doradztwa podatkowego;
    • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • doskonałe umiejętności analityczne;
    • bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi pakietu MS Office (Word, Excel);
    • doświadczenie w rozliczaniu i dokumentowaniu transakcji wewnątrz grupowych;
    • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

    Wybranym osobom oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • atrakcyjny pakiet socjalny;
    • interesujące wyzwania zawodowe.