Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. podatków

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie w pracy w dziale finansów oraz wiedzę z zakresu podatków? Sprawnie posługujesz się językiem angielskim? Posiadasz wiele pasji do pracy i nie boisz się wyzwań? Mamy pracę dla Ciebie!

    Nr ref.: /390/04/2019/AM/39370
    Kraków
    oferujemy
    • pracę dla wiodącej firmy z branży tytoniowej
    • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
    • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczne godziny pracy
    • pakiet benefitów pozapłacowych
    zadania
    • pełne przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, podatek u źródła, akcyza) dla afiliatów w różnych krajach Europy, Bliskiego Wschodu czy Afryki
    • prowadzenie kontroli dokumentów
    • doradztwo podatkowe dot. transakcji dla innych działów
    • współpraca z innymi działami firmy oraz z zespołami w celu zapewniania najwyższej jakości realizowanych procesów
    • proponowanie oraz wdrażanie zmian mających na celu usprawnienia i poprawę efektywności procesów
    oczekujemy
    • doświadczenia w księgowości lub podatkach
    • wykształcenia wyższego w dziedzinie ekonomii, finansów, rachunkowości lub pokrewnej
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1)
    • umiejętności czytania i interpretowania przepisów prawnych i podatkowych
    • bardzo dobrej znajomości programu MS Excel
    • znajomości programu SAP
    • praktycznej znajomości MS Office
    • umiejętności analitycznych i dbałości o szczegóły
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • dostępności w pełnym wymiarze czasu pracy
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47