Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Podatków

  • Morliny (pow. ostródzki; gm. Ostróda), warmińsko-mazurskie
  • Morliny 15, 14-100 Morliny, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Smithfield Polska Sp. z o.o. Oddział w Morlinach - CUW
    poszukuje kandydata do pracy w Centrum Usług Wspólnych, obsługującego klientów z międzynarodowej grupy kapitałowej
    na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. PODATKÓW
    Miejsce pracy: Ostróda (okolice), Morliny (pow. ostródzki; gm. Ostróda)

    Szukamy Ciebie jeżeli masz:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze,
    • znajomość przepisów prawa podatkowego,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • minimum roczne doświadczenie w pracy  z zakresu księgowości i podatków.

    Twoje zadania na tym stanowisku:

    • wsparcie zespołu księgowego w zakresie stosowania przepisów prawa podatkowego,
    • kwalifikacja podatkowa dokumentów księgowych,
    • sporządzanie kalkulacji i deklaracji podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem podatku dochodowego od osób prawnych,
    • kalkulacje podatku odroczonego,
    • przygotowywanie elementów dokumentacji  do cen transferowych.

    Oferujemy:

    • liczne wyzwania zawodowe , możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,
    • możliwość uczestniczenia w szkoleniach z jęz. angielskiego,
    • uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych z wiedzy merytorycznej.

    Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 31.08.2019 roku za pomocą przycisku aplikowania

    lub
    Animex Foods Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Oddział w Morlinach
    Dział Personalny
    Morliny 15, 14-100 Ostróda