Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Podatków

Grupa Azoty Polyolefins S.A.

  • Police

    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe prowadzenie rozliczeń podatkowych w przedsiębiorstwie -przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz plików JPK, rozliczanie podatku u źródła,

  • Aktywny udział w analizie i weryfikacji poprawności dokumentacji księgowej i rozliczeń, kontrolę kwalifikacji zdarzeń gospodarczych oraz dokumentacji pod kątem prawidłowości rozliczeń podatkowych,

  • Bieżące kompleksowe doradztwo podatkowe i wsparcie merytoryczne pod kątem poprawności podatkowej,

  • Przygotowywanie analiz, interpretacji i ekspertyz przepisów prawa podatkowego oraz monitorowanie zmian,

  • Opracowywanie i opiniowanie procedur wewnętrznych, regulaminów oraz umów,

  • Przygotowanie dokumentacji cen transferowych,

  • Identyfikowanie i raportowanie schematów podatkowych,

  • Bieżąca współpraca z doradcami zewnętrznymi, organami podatkowymi, koordynacja kontroli skarbowych.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze podatków – preferowane w obszarze podatków dużego przedsiębiorstwa,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii lub rachunkowości),

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie stosowania przepisów podatkowych i rachunkowych,

  • Umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,

  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Uprawnienia Doradcy Podatkowego lub ACCA,

  • Znajomość systemu SAP,

  • Doświadczenie w raportowaniu do specjalnej strefy ekonomicznej.

To oferujemy

  • pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce

  • benefity pozapłacowe (m.in. dofinansowanie do szkoleń, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, do wypoczynku)

  • atrakcyjny system premii kwartalnych

  • szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

W samym centrum Europy, Grupa Azoty Polyolefins, spółka należąca do lidera rynku chemicznego –Grupy Kapitałowej Grupa Azoty – realizuje projekt „Polimery Police”, jedną z największych inwestycji chemicznych w Polsce. W rezultacie powstanie zintegrowany kompleks (PDH-PP) zdolny produkować do 437 tys. ton polipropylenu rocznie – jednego z najbardziej powszechnych i przyjaznych środowisku tworzyw sztucznych. Już teraz dołącz do naszego zespołu i zmieniaj oblicze polskiej chemii.

Przewiń do profilu firmy