Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Podatków

Żabka Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • weryfikacja i wprowadzanie zajęć komorniczych do systemu
  • współpraca z Urzędami Skarbowymi oraz Komornikami
  • codzienne kontakty z Franczyzobiorcami oraz działami wewnętrznymi w firmie
    uzgadnianie rejestrów do ksiąg
  • przygotowywanie deklaracji
  • wsparcie przy raportowaniu podatkowym

Oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości przepisów prawnych w szczególności z zakresu rachunkowości, MSSF, prawa podatkowego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office oraz doświadczenia w pracy z systemem SAP
  • zdolności analitycznego myślenia
  • samodzielności w działaniu, zdolności priorytetyzacji
  • umiejętności identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, zaangażowania

Ogłoszenie archiwalne