Oferta pracy

Specjalista ds. Podatków

eobuwie.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja obszarów ksiąg rachunkowych dla celów podatkowych VAT i CIT,

  • Analiza przychodów i kosztów pod kątem poprawności ich kwalifikowania w świetle przepisów podatkowych,

  • Tworzenie raportów i dokumentacji wspierającej w dopełnianiu zobowiązań podatkowych,

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,

  • Współpraca z Organami Administracji Skarbowej i audytorami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Podatki, Rachunkowość, Finanse,

  • Doświadczenie w pracy w księgowości,

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z rozliczeniami podatkowymi VAT/CIT,

  • Dobra znajomość prawa podatkowego,

  • Znajomość zasad rachunkowości,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office,

  • Znajomość systemu SAP (dodatkowy atut),

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • W przypadku zamieszkania poza Zieloną Górą możliwa współpraca w modelu hybrydowym (do ustalenia indywidualnie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przyjazna atmosfera

  • program poleceń dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Decyzja o zatrudnieniu

eobuwie.pl

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Przewiń do profilu firmy