Oferta pracy

Specjalista ds. podatków

Torpol

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie transakcji pod kątem VAT i CIT (wewnętrzne audyty podatkowe),

  • Sporządzenie deklaracji i informacji podatkowych zgodnie z przepisami prawa, szczególnie w zakresie VAT i CIT,

  • Analiza i praca na dokumentach księgowych,

  • Analizowanie umów pod kątem zgodności z przepisami prawa podatkowego,

  • Sporządzanie opinii, zaleceń  podatkowych oraz wniosków o interpretację przepisów,

  • Przygotowywanie instrukcji i procedur podatkowych,

  • Sporządzanie pism, wniosków, zestawień tworzonych w Dziale.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe  rachunkowe lub podatkowe,

  • 4- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach podatkowych lub rachunkowych,

  • Bardzo dobra znajomość polskiego prawa podatkowego  w tym  mile widziane  w zakresie branży budowlanej,

  • Znajomość zasad rachunkowości oraz umiejętność czytania zapisów księgowych,, Samodzielne sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, szczególnie z  zakresu VAT i CIT,

  • Sumienność, systematyczność, skrupulatność, odpowiedzialność,

  • Znajomość pakietu MS Office w  tym  dobra obsługa Excela,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy mile widziana.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku notowanej na GPW;

  • Pakiet medyczny;

  • Pakiet sportowy;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Torpol

TORPOL S.A., firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą poszukuje pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy