Oferta pracy

Specjalista ds. podatków

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm produkcyjnych w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. podatków.

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie prawidłowości klasyfikacji wydatków do kosztów uzyskania przychodów i przychodów do przychodów podatkowych,

  • kalkulacja bieżących zobowiązań podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku u źródła,

  • realizacja obowiązków wynikających z ustawy o podatku akcyzowym w zakresie raportowania, aktualizacji zgłoszeń,

  • tworzenie dokumentacji cen transferowych przy współpracy z Działem Podatkowym,

  • zastępstwo przy obliczaniu deklaracji VAT/JPK,

  • analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych zdarzeń gospodarczych,

  • opracowywanie i aktualizacja wewnętrznych instrukcji i procedur mających pośredni lub bezpośredni wpływ na ozliczenie podatkowe.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość, prawo),

  • doświadczenie zawodowe 2-4 lata, preferowane firmy produkcyjne, handlowe,

  • praktyczna znajomość polskich przepisów podatkowych,

  • dokładność i sumienność w działaniu,

  • znajomość j. angielskiego – min. B1.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,

  • atrakcyjny pakiet szkoleń,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie,

  • kartę Multisport,

  • mozliwość skorzystania z kursów językowych dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy