Oferta pracy

Specjalista ds. podatków

Blue Media S.A.

Powstańców Warszawy 6

Dolny Sopot

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca, codzienna obsługa firmy w obszarze podatkowym,

  • nadzór merytoryczny nad rozliczeniami podatkowymi,

  • wsparcia biznesu w obszarze cen transferowych (prawidłowej kwalifikacji transakcji, właściwego ustalenia ceny transferowej) oraz uczestnictwo w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych,

  • identyfikacja oraz raportowanie schematów podatkowych,

  • identyfikacja obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego,

  • analiza przedsięwzięć biznesowych od strony podatkowej,

  • wsparcie merytoryczne innych działów firmy - opiniowanie wewnętrznych dokumentów, umów,

  • przygotowywaniu wniosków do organów podatkowych o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego,

  • opracowanie, wdrożenie i nadzór nad realizacją procedur kontrolnych i instrukcji wewnętrznych w obszarze podatkowym,

  • współtworzenie i realizacja strategii podatkowej firmy,

  • wsparcie w dostosowywaniu systemów księgowych i procedur wewnętrznych do zmieniających się przepisów prawa,

  • współpraca z zewnętrznymi doradcami, audytorami oraz instytucjami,

  • udział w kontrolach podatkowych oraz czynnościach sprawdzających,

  • wsparcie działu księgowego.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy w wewnętrznym dziale podatkowym lub firmie doradczej,

  • praktycznej wiedzy i doświadczenia w zakresie stosowania przepisów podatkowych,

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość),

  • znajomości problematyki i doświadczenia w zakresie ulg podatkowych, cen transferowych oraz schematów podatkowych,

  • tytuł doradcy podatkowego oraz wiedza z zakresu rachunkowości będą dużym atutem,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • bardzo dobrej znajomości MS Office,

  • zaangażowania, samodzielności oraz zdolności analitycznych,

  • odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • doskonałych umiejętności organizacyjnych i planowania,

  • umiejętności pracy w zespole oraz łatwości nawiązywania kontaktów.

Mile widziane

  • pasja do tego, co robisz.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • elastyczne godziny pracy,

  • współpracę i udział w unikalnych projektach,

  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,

  • benefity dostosowane do potrzeb pracowników,

  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Jesteśmy Blue Media i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Przewiń do profilu firmy

Co dalej:

  • Zapoznamy się z Twoją aplikacją

  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI – APLIKUJ!