Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Podatków

Kimball Electronics

Poznańska 1C

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja faktur zakupu i sprzedaży i innych dokumentów księgowych pod względem obowiązku podatkowego do sporządzenia jpk

  • Sporządzanie deklaracji, korekt deklaracji i informacji podatkowych w zakresie VAT oraz zapewnienie ich poprawności i terminowości

  • Przegląd i weryfikacja rejestrów VAT

  • Uzgadnianie wybranych kont księgowych

  • Śledzenie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz doradztwo w zakresie podatku VAT wewnątrz spółki

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie podatku VAT dla działów finansowo- księgowego i innych

  • Prowadzenie projektów z zakresu podatków mających na celu poprawę procesów i efektywności oraz dostosowanie systemów i narzędzi do zmieniających się przepisów prawno-podatkowych

  • Przygotowywanie danych oraz informowanie audytu i instytucji administracji publicznej na potrzeby badania sprawozdań finansowych i kontroli podatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze podatkowym na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Znajomość systemu SAP R/3 będzie dodatkowym atutem

  • Zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzonych zadań i odpowiedzialności

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Poszanowanie work-life balance,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Udział w zyskach firmy

  • Zwiększoną liczbę dni urlopowych,

  • Darmową opiekę stomatologiczną,

  • Dofinansowanie do karty Multisport lub ubezpieczenia medycznego,

  • Dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, etc.,

  • Pakiet specjalistycznych szkoleń,

  • Możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne,

  • Nagrody za polecanie kandydatów do pracy,

  • Dofinansowanie do dojazdu za pomocą komunikacji podmiejskiej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne