Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Podatków

MolttonO firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie compliance podatkowego i raportowania w zakresie WHT, VAT, CIT, TP
  • wsparcie audytów podatkowych, pytań ad hoc
  • wsparcie wdrożeń i usprawnień procesów z punktu widzenia wymogów podatkowych
  • uczestnictwo w projektach ogólnofirmowych w zakresie wdrożenia nowych rozwiązań biznesowych

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe( preferowane finanse, ekonomia)
  • doskonała znajomość zasad rachunkowości, przepisów i procedur podatkowych
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku księgowego podatkowego lub analityka podatkowego
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz systemów ERP
  • dokładność, sumienność, umiejętność zarządzania czasem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu światowym
  • możliwość pracy zdalnej zgodnie z polityką firmy
  • dostęp do platformy szkoleniowej
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole pracowników

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Specjalista ds. Podatków, Tychy