Oferta pracy

Specjalista ds. Podatków

Wipasz S.A.

Wipasz S.A.

9

Wadąg (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wsparcia w rozliczaniu podatków, w tym CIT, WHT, VAT, podatków lokalnych i akcyzy

  • przygotowywanie analiz, raportów, dokumentacji oraz monitorowanie przepisów podatkowych

  • rozliczanie w systemie księgowym zagranicznych transakcji

  • przygotowywanie wewnętrznych procedur dotyczących podatków

  • wspierania pozostałych działów firmy w zakresie podatków i księgowości

  • współpraca z organami podatkowymi i doradcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze podatków (rozliczeń podatkowych)

  • znajomość przepisów podatkowych, w tym VAT, CIT, podatków lokalnych i akcyzy oraz umiejętność ich interpretacji/analiz

  • znajomość zasad rachunkowości i systemu ERP

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne, odpowiedzialność

  • zdolność do wielozadaniowości, samodzielnej pracy i ustalania priorytetów pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej firmie

  • pakiet socjalny

  • szkolenia i rozwój

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy

  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Wipasz S.A.

Firma WIPASZ S.A. nowoczesna firma korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych, lider w produkcji pasz i świeżego mięsa z kurczaka

CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Firma WIPASZ S.A. od ponad 25 lat to największy polski producent pasz dla drobiu, trzody

i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka.

Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.