Oferta pracy

Specjalista ds. Podatków

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie poprawności zapisów na kontach księgowych przy uwzględnieniu przepisów podatkowych dotyczących VAT

  • Sporządzanie rejestrów VAT i innych potrzebnych zestawień związanych z VAT

  • Sporządzanie deklaracji VAT i pliku JPK_VAT

  • Przygotowywanie deklaracji podatku dochodowego od osób prawnych

  • Sprawdzanie poprawności rejestracji danych pod kątem podatkowym (PDOP)

  • Analiza danych niezbędnych do prawidłowego wyliczenia podatku u źródła

  • Udział w dodatkowych projektach związanych z obszarem podatków

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z rozliczaniem podatków

  • Znajomość tematów z zakresu podatku dochodowego i VAT

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Wysoki poziom zdolności analitycznych

  • Samodzielność w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację mailową)

  • Chęć rozwoju i pogłębiana swojej wiedzy w zakresie rozliczania podatków

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w trybie elastycznym (80% home office, 20% praca z biura)

  • Pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy