Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. podatków

ARRIVA POLSKA SP. Z O.O.

Żwirki i Wigury 16A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja faktur zakupu i sprzedaży pod względem obowiązku podatkowego do sporządzenia JPK-VAT, kalkulacji CIT i podatku odroczonego

  • Rozliczenie VAT od materiałów i paliwa pobranych z własnych magazynów do samochodów osobowych

  • Księgowanie podatków, opłat, rezerw, rozliczeń RMK długookresowych, rozliczeń przyszłych okresów oraz uzgadnianie kont

  • Przygotowywanie płatności podatków i opłat

  • Sporządzenie i wysyłanie deklaracji podatków, opłat i informacji podatkowych oraz niezbędnych korekt

  • Przygotowanie dokumentacji do audytów podatkowych i dokumentacji TP i audytów rocznych

  • Naliczenie ZFŚS, weryfikacja kwartalna i roczna, przekazanie do zapłaty odpisu

  • Raportowanie do grupy w zakresie podatków spółki oraz przygotowywanie prezentacji

  • Prowadzenie szkoleń podatkowych i KKS dla pracowników a także nadzór nad rejestrem przeprowadzonych szkoleń z KKS

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie w obszarze podatkowym

  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie: CIT,VAT,WHT, podatku od środków transportu, opłaty środowiskowej, CIT-ST, podatku od nieruchomości, użytkowania wieczystego, TP, KKS, Ordynacji Podatkowej, CRBR

  • Znajomość języka angielskiego – poziom min. B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji osobistych

  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, ZFŚS, możliwość ubezpieczenia grupowego na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 5 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Przewiń do profilu firmy