Oferta pracy

Specjalista ds. podatków

Totalizator Sportowy

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Targowa 25

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie dokumentów źródłowych pod względem prawidłowości naliczenia i odliczenia podatku VAT,

  • kontrolowanie i analizowanie dokumentów źródłowych pod względem doliczenia do przychodu oraz nieodpłatnych świadczeń,

  • weryfikowanie dokumentów źródłowych w zakresie importu usług i WNT i WHT,

  • weryfikowanie pod względem podatkowym regulaminów konkursów i akcji marketingowych,

  • analizowanie pod względem podatkowym projektów zawieranych przez Spółkę umów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze podatków i rachunkowości,

  • znajomość prawa podatkowego,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia, Rachunkowość,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • efektywna organizacja pracy,

  • umiejętność współpracy i radzenia sobie z różnymi scenariuszami działań biznesowych,

  • komunikatywność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 65 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy