Oferta pracy

Specjalista ds. Podatków

Ruch S.A.

Ruch S.A.

Annopol 17a

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu kalkulacji CIT

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem kwalifikacji podatkowej na gruncie podatku CIT, podatek WHT

  • Udział w przygotowywaniu lokalnej dokumentacji cen transferowych

  • Udział przy opracowywaniu procedur podatkowych w spółce

  • Udział przy wdrożeniu JPK – CIT

  • Współpraca z biurem rachunkowym (spółka zależna) w zakresie podatku CIT

  • Wsparcie Dyrektora Działu Polityki Rachunkowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze księgowości min. 3-4 lata

  • Znajomość przepisów z zakresu podatku CIT

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane o profilu ekonomicznym lub finansowym,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel

  • Samodzielność w działaniu i własna inicjatywa

  • Profesjonalizm i współpraca w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. karta MultiSport, Kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji

  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00

  • Parking na terenie firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kompetencji w ramach wielu planowanych i realizowanych w firmie projektów

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • System Kafeteryjny MyBenefit

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ.

Ruch S.A.

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce. RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1300 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór ORLEN Paczki, płatności rachunków czy usługi finansowe. RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych.

Przewiń do profilu firmy