Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. podatków

PEKAO LEASING SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie rozliczeń podatkowych – CIT, VAT, podatki lokalne,
  • współpraca z jednostkami biznesowymi w kwestiach podatkowych w ramach realizowanych transakcji leasingowych,
  • koordynowanie obszaru schematów podatkowych,
  • współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi i organami skarbowymi.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze podatków, przy czym preferowane w zakresie leasingu,
  • umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego,
  • doświadczenie w prowadzeniu korespondencji podatkowej oraz pisaniu wniosków do organów skarbowych,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę w dynamicznej, nastawionej na zmianę organizacji,
  • hybrydowy model pracy, tj. praca zarówno w biurze (w dobrym standardzie i w świetnej lokalizacji – biurowiec Focus) oraz praca zdalna.

PEKAO LEASING SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Specjalista ds. podatków.

Specjalista ds. podatków, Warszawa