Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. podatków

LG Electronics Polska Sp. z o.o.

  • Wołoska 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie i segregowanie baz danych w oparciu o typy transakcji

  • Zbieranie informacji uzupełniających niezbędnych do sprawdzenia transakcyjnych baz danych

  • Uzgadnianie transakcyjnych danych z rozproszonymi źródłami informacji wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Wprowadzanie odpowiednich korekt w bazie danych i tworzenie korygujących zapisów księgowych w systemie ERP

  • Przygotowanie sprawozdawczości VAT (pliki SAFT (JPK), deklaracje UE itp.)

  • Tworzenie dokumentów dotyczących rozliczeń VAT i ich wprowadzanie do systemu księgowego

  • Gromadzenie i przygotowywanie informacji dla organów podatkowych

  • Wdrożenie zmian w przepisach podatkowych (w tym wsparcie konsultantów podczas adaptacji systemów ERP)

  • Prognozowanie kwot podatku VAT w zakresie przepływów pieniężnych

  • Oświadczenia i raportowanie transakcji z podmiotami zagranicznymi (np. podatek u źródła)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zespołach controllingu lub księgowości lub kontroli kredytowej min. 2 lata

  • Wykształcenie wyższe (również w trakcie)

  • Bardzo dobra znajomość jęż. angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość Excel

  • Umiejętność w gromadzeniu danych

To oferujemy

  • pakiet świadczeń: prywatna opieka medyczna (dla pracownika i najbliższej rodziny), ubezpieczenie na życie, karta obiadowa, karta sportowa

  • dodatkowe benefity na święta i Boże Narodzenie

  • wsparcie finansowe lekcji języka angielskiego w wybranej szkole językowej

  • program rozwoju umiejętności zawodowych

  • oferty specjalne na produkty LG