Oferta pracy

Ekspert ds. Podatków

Grupa PracujO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy. Należą do nas serwisy pracuj.pl i rabota.ua, a także inne biznesy związane z nowoczesnymi technologiami oraz rozwiązaniami „software as a service” (SAAS), np. platformy eRecruiter czy emplo. Zatrudniamy obecnie ponad 570 osób w Polsce i jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 8 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?  Wejdź na www.grupapracuj.pl.

Ekspert ds. PodatkówNumer ref.: GP/2018/15/AD

Opis stanowiska:

  • kalkulacja podatku dochodowego, podatku od towarów i usług
  • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych oraz informacji podsumowujących
  • proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu przygotowywania deklaracji podatkowych
  • komunikacja z klientami wewnętrznymi w celu wyjaśnienia wątpliwości i nieścisłości
  • analiza i śledzenie zmian w przepisach podatkowych oraz orzecznictwie (interpretacje, wyroki sądów administracyjnych) pod kątem rozwiązań stosowanych przez spółkę
  • tworzenie i aktualizacja wewnętrznych procedur podatkowych
  • edukacja pracowników o nowych regulacjach podatkowych (warsztaty, szkolenia)
  • kontrola prawidłowości ujęcia zdarzeń gospodarczych oraz dokumentacji pod kątem prawidłowości rozliczeń podatkowych
  • wspieranie działu księgowości w bieżących zagadnieniach podatkowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z rozliczeniami podatkowymi (CIT i VAT) - minimum 2 lata
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego
  • znajomość zasad rachunkowości
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • staranność i dokładność w pracy
  • pasja do pracy z podatkami
  • samodzielność, terminowość oraz otwartość na zmiany
  • silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów, angażowanie się w powierzone zadania i wychodzenie z inicjatywą
  • połączenie myślenia analitycznego ze świetnym planowaniem i organizacją pracy własnej oraz budowanie relacji z ludźmi
  • poczucie humoru i dbanie o dobrą atmosferę w zespole

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę
  • budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego i rosyjskiego
  • dostęp do firmowej biblioteki
  • możliwość pracy zdalnej (2x w miesiącu)
  • system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • dobra lokalizacja biura
  • praca od poniedziałku do piątku
  • ogólnofirmowe i działowe wyjazdy integracyjne
  • owocowe poniedziałki

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

Proces rekrutacji:

  • Etap 1. Spotkanie z HR
  • Etap 2. Spotkanie z Senior Managerem ds. Finansowych

Ogłoszenie archiwalne