Specjalista ds. Podatków

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-24
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-01-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Sporządzanie informacji i deklaracji podatkowych zgodnie z przepisami prawa
    • Kalkulacja zobowiązań podatkowych z tytułu podatku dochodowego, podatku odroczonego
      i uzgadnianie stawki efektywnej
    • Kalkulacja zobowiązań podatkowych z tytułu VAT
    • Sporządzanie dokumentacji podatkowej do transakcji z podmiotami powiązanymi
    • Weryfikacja danych finansowo księgowych pod kątem podatkowym
    • Sporządzanie wytycznych i wewnętrznych regulacji w zakresie ujmowania w ewidencji podatkowej zawieranych przez spółkę transakcji
    • Opiniowanie umów zakresie rozliczeń podatkowo-finansowych

    Nasze oczekiwania:

    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany profil finansowo - podatkowy)
    • Praktyczna znajomość zagadnień podatkowych
    • Wiedza z zakresu opiniowania umów
    • Mile widziane doświadczenie zdobyte w instytucji finansowej
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
    • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz nastawienie na pracę zespołową
    • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
    • Możliwość skorzystania z bezpłatnej nauki języka angielskiego