Oferta pracy

Specjalista ds. Podatków

Wyser - PLO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Podatkow do dynamicznie rozwijającej się społki usługowej o międzynarodowym zasięgu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głownie za podatki VAT i CIT.

Specjalista ds. PodatkówNumer ref.: 505

Obowiązki:

  • Doradztwo w zakresie obowiązkow wynikających z prawa podatkowego dla społek z Grupy, w szczegolności w zakresu podatku dochodowego oraz podatku VAT w związku z prowadzoną przez nie
  • działalnością gospodarczą
  • Sporządzanie rejestrow i rozliczeń z tytułu podatku VAT
  • Sporządzanie rozliczeń z tytułu podatku u źrodła
  • Kontakty z organami podatkowymi i audytorami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość regulacji z zakresu prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Min.3-letnie doświadczenie w obszarze podatkow
  • Chęć oraz motywacja do ciągłego pogłębiania wiedzy
  • Umiejętność analitycznego myślenia i sprawnego reagowania na zmieniające się regulacje w zakresie prawa podatkowego

Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupie kapitałowej
  • Pracę zespołową w przyjaznej atmosferze wspołpracy i dzielenia się wiedzą
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu opieki zdrowotnej oraz pozapłacowego systemu benefitow

Ogłoszenie archiwalne