Oferta pracy

Specjalista ds. Podatków

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT).

  • Przygotowywanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku u źródła.

  • Przygotowywanie danych do dokumentacji cen transferowych.

  • Przygotowywanie i wysyłka JPK VAT.

  • Nadzorowanie dokumentów sprzedażowych i zakupowych.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (np. US, UC).

  • Weryfikacja i kontrola dokumentów księgowych.

  • Bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont oraz zapisów księgowych.

  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, podatki, finanse i rachunkowość, itp.).

  • Doświadczenie w podatkach (min. 2 lata).

  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Mile widziana znajomość programu SAP.

  • Umiejętność wykonywania pracy indywidualnej i zespołowej.

  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Skrupulatność, zaangażowanie, terminowość.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.

  • Mnóstwo wyzwań w międzynarodowym środowisku.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Duży wybór dań w stołówce pracowniczej – kuchnia tradycyjna i koreańska.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Pakiet relokacyjny – jeśli musisz się przeprowadzić.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy