Oferta pracy

Specjalista ds. Podatków

Media ExpertO firmie

  • Złotów

    Złotów, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • konsultacje podatkowe i przygotowywanie opinii

  • monitorowanie zmian w przepisach

  • zarządzanie ryzykiem podatkowym

  • kontrola rozliczeń podatkowych pod kątem ryzyka

  • prowadzenie wewnętrznych szkoleń

  • współpraca z firmami doradztwa podatkowego oraz organami podatkowymi

  • raportowanie realizacji działań

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego z zakresu podatków, prawa lub ekonomii

  • bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego

  • doświadczenia w pracy w obszarze doradztwa podatkowego

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

  • skrupulatności oraz zaangażowania

  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych

To oferujemy

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas

  • szansę na awans

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • profesjonalne szkolenia

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc naszej fundacji MediaExpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki – mówił Benjamin Franklin. Ale to było ponad 200 lat temu. Dziś i w podatkach wiele się dzieje, dlatego potrzebujemy specjalisty, który poprowadzi nas przez gąszcz przepisów. To możesz być Ty!