Danwood S.A.

Specjalista ds. podatkowych

Danwood S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 01 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego,

  • monitorowanie zmian przepisów prawa podatkowego,

  • udział w postępowaniach podatkowych,

  • weryfikacja oraz udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych,

  • przygotowanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego,

  • przeprowadzanie przeglądów podatkowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość),

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego,

  • umiejętność opracowywania różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników