Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. podatku VAT

Linpac Packaging Production Sp. z o.o.O firmie

Linpac Packaging Production Sp. z o.o.

Bukowice 39

Bukowice (pow. wołowski)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie deklaracji podatku od towarów i usług

  • sporządzanie informacji podsumowujących o dokonanych wewnątrzwspólnotowych transakcjach

  • generowanie plików JPK - VAT

  • sprawdzanie poprawności danych ujętych w rejestrach, będących podstawą do sporządzenia deklaracji od towarów i usług

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego zgodnie z przewidzianym zakresem uprawnień

  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych w wybranym zakresie

  • sprawdzanie i kontrola kompletności dokumentów księgowych

  • udział w projektach będących centralnymi i lokalnymi projektami spółki

  • udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych

  • kontrola zmian przepisów podatkowych

Nasze wymagania

  • 2-5 lenie doświadczenie w dziale księgowości

  • znajomość przepisów podatkowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość Excel

Mile widziane

  • doświadczenie we współpracy z SSC

  • znajomość E1- JD Edwards - jak dodatkowy atut

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet socjalny

  • prywatną opiekę medyczną – łatwiejszy dostęp do lekarzy

  • ubezpieczenie na życie – zabezpieczenie dla Twojej Rodziny

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

LINPAC Packaging Production należy do Grupy Klöckner Pentaplast, która jest światowym liderem między innymi w zakresie sztywnych i elastycznych opakowań na produkty białkowe, pieczywa, warzywa i owoce oraz opakowań dla firm gastronomicznych.

LINPAC już od 50 lat sprawia, że towary pozostają świeże, poprzez zapewnienie Klientom na całym świecie najlepszych rozwiązań dotyczących opakowań, zarówno w przemyśle spożywczym jak i w cateringu.

Przewiń do profilu firmy