Oferta pracy

Specjalista ds. Podatku VAT

Infosys Poland Sp. z o.o.

  • Pomorska 106A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Pomorska 106A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie deklaracji VAT, EC Sales List , Intrastat i/lub innych raportów podatkowych dla podmiotow głównie z Europy

  • Weryfikacja dokumentów pod kątem podatku VAT

  • Podatkowa dekretacja faktur zgodnie z przepisami prawa unijnego/ lokalnego

  • Przygotowanie dokumentacji wg standardów Sox

  • Wspieranie kontroli / audytów urzędu skarbowego w obsługiwanych jednostkach

  • Proponowanie usprawnień w obsługiwanych procesach

  • Zdobywanie aktualej wiedzy oraz śledzenie zmian podatkowych dla obsługiwanych krajów

  • Współpraca z klientem (e-mail, telefon) zlokalizowanym w Polsce/ Europie

  • Współpraca z innymi działami firmy w lokalizacjach miedzynarodowych

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad rachunkowych i podatkowych (podatek VAT)

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii, prawa podatkowego itp.

  • Mile widziany ukończony kurs księgowy np. SKPwP

  • Około 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość programu Excel

  • Umiejętność pracy analitycznej

  • Język angielski na poziomie min. B1

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy i rozwoju w obszarze finansowym i podatkowym

  • Dostęp do nieograniczonej liczby szkoleń wewnętrznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multisport

  • bonus półroczny

  • bonus świąteczny

  • możliwość pracy zdalnej (w okresie pandemii)

  • zniżki na wybrane produkty/ usługi

Etapy rekrutacji
1

CV analysis

2

Call with the Recruiter

3

Tests/Language verification

4

Videoconference with the future supervisor

5

Final decision

Infosys Poland - who we are?

Our Polish unit employs 2,300 highly qualified professionals, providing BPM. HRO and ITO services for 27 clients from all around the world in over 28 languages. Our key areas of services are tax management, master data management, finance & accounting, sourcing & procurement, business transformation projects and audit services.

Przewiń do profilu firmy