Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Poligrafii

Cityboard Media Sp. z o.o.O firmie

Cityboard Media Sp. z o.o.

Ludwika Narbutta 30

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu zlecania wydruków wielkoformatowych.
  • Negocjacje warunków współpracy z drukarniami,
  • Rozliczanie wykonanych zleceń z dostawcami w zakresie druku,
  • Akceptacja techniczna i kolorystyczna wydruków wielkoformatowych.
  • Rozpatrywanie reklamacji dotyczących wydruków.
  • Proponowanie nowych rozwiązań technologicznych dotyczących reklamy zewnętrznej.
  • Koordynacja dostaw materiałów eksploatacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na pokrewnym stanowisku pracy.
  • Znajomość funkcjonalności programów graficznych (bez konieczności sprawnego posługiwania się nimi) oraz obsługi pakietu Office.
  • Szeroka wiedza dotycząca maszyn drukarskich, ze szczególnym uwzględnieniem cyfrowych maszyn wielkoformatowych – 3,2 i 5 m szerokości.
  • Znajomość branży reklamy wielkoformatowej.
  • Mile widziana wiedza poligraficzna, znajomość druku wielkoformatowego i specyfiki podłoży wykorzystywanych do druku wielkoformatowego.
  • Umiejętność przygotowania materiałów do druku.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność czytania umów handlowych.
  • Samodzielność oraz umiejętność organizowania pracy własnej

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie nowych technologii.
  • Duży zakres samodzielności przy realizacji zadań.
  • Współpracę w oparciu o formułę B2B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Działamy w sektorze reklamy OOH i digital, zapewniając naszym klientom kompleksowe wsparcie w nowoczesnej komunikacji z klientami.

Specjalista ds. Poligrafii, Ludwika Narbutta 30, Warszawa