Oferta pracy

Specjalista ds. Polityki Kredytowej

Nest Bank S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie polityk oceny zdolności i wiarygodności dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw - prowadzenie projektu wdrożenia zasad oceny ryzyka kredytowego dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  • Współudział w projektowaniu procesów obsługi wniosków kredytowych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  • Opracowywanie specyfikacji do narzędzi dedykowanych do obsługi wniosków kredytowych i monitorowania portfela kredytowego

  • Tworzenie zasad monitorowania sytuacji ekonomiczno-finansowej Klientów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  • Nadzorowanie ryzyka kredytowego spółki faktoringowej w tym udział w opracowywaniu metodologii oceny zdolności i wiarygodności dedykowanej dla oferty faktoringowej

  • Udział w projektowaniu i opiniowaniu zmian w procesach i produktach Banku dedykowanych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu polityk kredytowych, budowaniu oferty kredytowej i projektowaniu procesów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  • Znajomość specyfiki produktów i procesów bankowych z segmentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

  • Znajomość otoczenia prawnego działalności bankowej (Prawo bankowe, rekomendacje KNF, prawne aspekty zabezpieczeń kredytów)

  • Kreatywność oraz chęć podejmowania nowych wyzwań

  • Umiejętność analitycznego a także twórczego myślenia

To oferujemy

  • Dołączenie do dynamicznej i rozwijającej się organizacji z sektora bankowego

  • Pracę w zespole, w którym liczy się dobra atmosfera i wspólne osiąganie wyznaczonych celów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, karta sportowa, opieka medyczna)

  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

  • Możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach i wielu innowacyjnych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne