Oferta pracy

Specjalista ds. Polityki Magazynowej Marki Świat Zdrowia

GRUPA NEUCAO firmie

  • Forteczna 35, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GRUPA NEUCA

Forteczna 35

Toruń

Twój zakres obowiązków

Chcielibyśmy zaprosić do współpracy osobę, która będzie:

* dbała o terminowość i ciągłość zamówień produktów własnych,

* zajmowała się prognozą popytu produktów pod aktywności i bieżącą sprzedaż,

* utrzymywała dostępność produktów w Grupie Neuca oraz w aptekach,

* kontrolowała zwroty produktów i straty magazynowe,

* zarządzała aktywnościami wyprzedażowymi, w tym produktami z krótką datą ważności,

* wdrażała rekomendowane ceny na poszczególne produkty w aptekach.

Nasze wymagania

Zależy nam na kandydacie, który:

* ma wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

* umie korzystać z narzędzi Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

* posiada doświadczenie na stanowisku związanym z handlem hurtowym i/lub detalicznym (branża farmaceutyczna będzie dodatkowym atutem),

* wie jak efektywnie planować swoje działania,

* jest silnie nastawiony na realizację celów.

To oferujemy

Oferujemy:

*stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

* możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji,

* udział w tworzeniu nowego obszaru biznesowego Grupy Neuca,

* niezbędne narzędzia pracy,

* możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników