Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. polityki personalnej

MPWiK S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

MPWiK S.A.

Na Grobli 19

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie analiz danych HR, wyciąganie wniosków i rekomendowanie rozwiązań,
  • przygotowywanie analiz i raportów w zakresie pakietów wynagrodzeniowych i benefitowych,
  • współudział w badaniu wynagrodzeń, opracowywanie danych do raportów płacowych,
  • aktywny udział w budżetowaniu, prognozowaniu i kontrolowaniu kosztów personalnych,
  • tworzenie i monitorowanie wskaźników HR,
  • przygotowanie analiz ad-hoc w odpowiedzi na bieżące potrzeby,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych oraz innych analiz zgodnie z potrzebami spółki (np. GUS, PFRON itp.).

Nasze wymagania

  • min. 4 letnie doświadczenie w obszarze controllingu personalnego, wynagrodzeń, analiz HR,
  • umiejętność prezentowania wyników analiz, formułowania założeń i hipotez,
  • praktyczna znajomość wskaźników w obszarze HR i rozumienie procesów HR,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • certyfikat MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość prawa pracy pozwalająca na swobodne analizy danych HR,
  • umiejętność nadawania priorytetów, dokładność, poufność,
  • wiedza z zakresu składników wynagrodzeń.

Mile widziane

  • doświadczenie w ERP

To oferujemy

  • stabilne i uczciwe warunki pracy,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • karta Multisport,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • lokalizacja pracy w centrum miasta, parking dla pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. polityki personalnej, Na Grobli 19, Krzyki, Wrocław