Oferta pracy

Specjalista ds. pomiarów i automatyki

BIOMED S.A.O firmie

  • Aleja Sosnowa 8, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BIOMED S.A.

Aleja Sosnowa 8

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Pomiary w obszarach czystych: pomiar cząstek, test odzysku klasy, integralności filtrów HEPA, testy dymne.

  • Obsługa i konserwacja aparatury kontrolno-pomiarowej.

  • Prowadzenie spraw kontroli metrologicznej:

  • - nadzór nad legalizacja przyrządów pomiarowych;

  • - współpraca z Urzędem Miar i akredytowanymi laboratoriami zewnętrznymi w niezbędnym zakresie oraz z serwisem sprzętu laboratoryjnego;

  • - wzorcowanie mierników temperatury, ciśnienia pehametrów, konduktometrów oraz wag.

  • Statystyczne opracowywanie wyników pomiarów.

  • Opracowywanie niezbędnych procedur i instrukcji pomiarowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne - preferowane wyższe związane z metrologią lub pokrewne.

  • Znajomość zagadnień z zakresu pomiarów, metrologii (istnieje możliwość doszkolenia na oferowanym stanowisku).

  • Znajomość statystyki w praktyce.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Biegła obsługa komputera: MS Excel, MS Access.

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym lub spożywczym mile widziane. Dodatkowym atutem będzie znajomość GMP/Farmakopei pod kątem:

  • - parametrów środowiska wytwarzania (klasy pomieszczeń, zanieczyszczenia cząstkami mechanicznymi itp.);

  • - mediów krytycznych (woda, para czysta, sprężone powietrze).

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie

  • pakiet ZFŚS

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

BIOMED S.A.

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.

Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty, sprzedawane w ponad dwudziestu krajach.

Przewiń do profilu firmy