Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Pomiarów i Certyfikacji

ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów we WrocławiuO firmie

  • Hubska 96/100, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów we Wrocławiu

Hubska 96/100

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad pracą laboratorium i sprzętem laboratoryjnym i pomiarowym.

  • Prowadzenie wewnętrznych badań laboratoryjnych wyrobów, materiałów i prototypów.

  • Bezpośrednia realizacja zadań zlecanych do laboratorium pomiarowego i dbanie nad ich terminową realizacją.

  • Bezpośrednia współpraca z jednostkami certyfikacyjnymi w zakresie badań i certyfikacji wyrobów.

  • Prowadzenie dokumentacji z przebiegu badań i certyfikacji.

  • Prowadzenie analiz statystycznych i raportów dotyczących jakości produkowanych półproduktów i wyrobów.

  • Przygotowywanie i uaktualnianie dokumentacji dotyczącej kontroli jakościowej produktów i materiałów produkcyjnych.

  • Dokonywanie odbioru jakościowego dostaw materiałów i towarów.

  • Dokonywanie odbioru jakościowego produkcji półproduktów / wyrobów w trakcie procesu produkcyjnego.

  • Wystawianie orzeczeń reklamacyjnych i nadzór nad ich obiegiem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie: preferowany kierunek metrologia, mechanika lub pokrewne,

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy, będzie dodatkowym atutem,

  • Zdolności analityczne,

  • Umiejętność w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, śruba mikrometryczna, mikroskop,

  • Znajomość podstaw metrologii,

  • Sprawność w czytaniu rysunków oraz dokumentacji konstrukcyjno- technologicznej,

  • Biegła znajomość aplikacji MS EXCEL, w tym umiejętność sporządzania raportów i analiz statystycznych,

  • Znajomość normy ISO9001: 2015,

  • obowiązkowość, terminowość i elastyczność (możliwa praca w trybie zmianowym i / lub w godzinach nadliczbowych),

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami.

  • Umowę o pracę.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Pracę na jedną zmianę.

  • Pracę w firmie w centrum miasta.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dyżury lekarza w biurze

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów we Wrocławiu jest producentem wyrobów branży elektrotechnicznej. Nasi odbiorcy to główni producenci sprzętu i artykułów gospodarstwa domowego w kraju i za granicą. Nasze wyroby znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba włączyć, wyłączyć, albo zasygnalizować stan pracy maszyny lub urządzenia. Istniejemy na rynku już od 70 lat.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .